MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

SelectUSA Sanal Yatırım Zirvesi 7-11 Haziran 2021 16.02.2021 tarihinde yayınlandı

SelectUSA programının en büyük etkinliği olan bu zirve, senede bir kere gerçekleşir. Birçok ülkeden katılan seçilmiş yatırımcılar, ABD Eyalet ve bölgelerindeki Kalkınma Ajansları ve önemli hizmet sağlayıcılar ile kısa süre zarfında bir araya gelme imkânı bulmaktadır. 7-11 Haziran 2021’de sanal olarak gerçekleşecek Zirve için kayıtlar başlamıştır.


SelectUSA Sanal Yatırım Zirvesi 7-11 Haziran 2021

Zirve sırasında, üst düzey yöneticiler ve Amerikan devletinden liderler güncel yatırım fırsatları ile ilgili görüşlerini bildirecekler. Yatırımcılar ise onlara sağlanan kaynaklar ve teşvikleri öğrenebilecekler. Daha önceden ayarlanacak 1-1 toplantılar sayesinde Amerika’daki çeşitli bölgelerin sunduğu avantajları, yatırım trend ve fırsatlarını eyalet yetkilerinden dinleyip, kendi yatırım projelerini onlarla paylaşabilecekler. 

 

SelectUSA Zirvesi networkünüzü genişletirken, üst-düzey katılımcılar ile bağlantı kurarak, yatırım fırsatlarını yakalamanızı sağlar. Ayrıca, ABD’de firma kurmak ya da mevcut işinizi büyütmek istiyorsanız, fırsatları ve kaynakları öğrenmek için mükemmel bir etkinliktir. SelectUSA Zirvesinde geçireceğiniz birkaç gün sayesinde aklınızdaki yatırım ile ilgili tüm sorulara cevap bulabileceksiniz ve birçok kontağa ve kaynağa ulaşabileceksiniz. Nasıl, nerede ve neden Amerika’da yatırım yapmak isteyeceğinizi keşfedeceksiniz.  

 

Daha fazla bilgi ve kayıt için lütfen bağlantıyı takip edin: https://www.selectusasummit.us/ 

 

2021 Zirvesinde size sunulan fırsatlar aşağıdadır: 

 

− Ekonomik kalkınma ajansları ile online platformda toplantı ayarlayıp, yatırımınız için lokasyon seçimi konusunda yardım alabilirsiniz.   

− Yatırım olasılıklarının gerçeğe dönüşmesine yardım edebilecek danışmanlar ile görüşebilirsiniz.  

− En yeni politika ve iş dünyası trendlerini üst düzey yöneticiler ve hükümet yetkililerinden dinleyebilirsiniz. 

  

Zirve Programı hakkında detaylı bilgi:   

https://www.selectusasummit.us/Programming/Agenda 

  

Katılım Ücreti:   

US$750 (30 Nisan 2021’e kadar geçerli erken kayıtlar için)  

US$850 (1 Mayıs tarihinden itibaren) 

 

Teknoloji Start-up'larına Özel Ücret: US$350  

 

Zirvenin SelectUSA Tech programı, Teknoloji Start-up'larının girişimlerini ABD'ye taşımalarına yönelik bir programdır. Bu programla yatırımcılarla bir araya gelecekleri görüşmeler yapabilecek ve sanal stant kurma imkânı bulabilecekler. Bu program için seçilme kriterlerine, kayıt ve program detayına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:  

https://www.selectusasummit.us/Programming/SelectUSA-Tech)  

Kayıtlarda ilk başvuranlara öncelik verilecektir, bu nedenle bir an evvel kayıt olmanız tavsiye edilmektedir.   

  

SelectUSA Zirvesi delegasyonuna katılmak istiyorsanız,  Ankara, İstanbul ve İzmir ABD Ticaret Müsteşarlığı ofislerinden Yaprak Çakılcıoğlu, Gökçe Tuncer ve Naz Demirdöven ile (SelectUSAT[email protected]) adresinden iletişime geçebilirsiniz. 


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER