MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

ÇASGEM + MTSO Eğitimleri için Ön Talep Başvuruları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası(MTSO) arasında eğitim, araştırma ve işbirliği protokolü imzalandı.


ÇASGEM + MTSO Eğitimleri için Ön Talep Başvuruları

ÇASGEM ile MTSO arasında ortak bilimsel araştırmalar, eğitim programları ve projeler yürütülmesi amacıyla faaliyet ve istişarede bulunarak, ÇASGEM ile özel sektör kaynaklarının daha verimli kullanımının sağlanması, kamu yönetiminde etkinliğin sağlanması, kamu personeli ve özel sektör çalışanlarının tecrübe ve bilgi düzeylerinin artırılması, diğer kamu kurumları ve sivil toplum örgütlerine Türk çalışma hayatı hakkında bilimsel araştırma ürünleri ve eğitim hizmetlerinin sunulması yoluyla destek olunması hedeflenmiştir.

Söz konusu protokol kapsamında; aşağıda linki verilen ÇASGEM web sayfasında yer alan eğitim programlarından istenilen eğitimlerin, ön talep formunda yer alan bilgilerin hazırlanarak, cevre@mtso.org.tr mail adresine iletilmesini bekler, saygılar sunarız.

Bilgi İçin:
Elif G.BİLİCİ(0-324-2389500/292)
Ön talep neticesinde yeterli sayıda katılımcı olması durumunda ilgili eğitim Odamızda organize edilecek olup, ÇASGEM tarafından sertifika verilecektir.

-------------------------------------

 


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER