MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun... 07.05.2016 tarihinde yayınlandı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut anneler gününü kutladı. Aşut, mesajında şu ifadelere yer verdi:


Tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun...

“Anne demek, karşılıksız sevgi, şefkat, sabır, hoşgörü, fedakarlık ve merhamet demektir. En mutlu anlarımızda olduğu gibi başa çıkamadığımız tüm zor zamanlarımızda da sığındığımız en güvenilir liman anne sevgisidir.
Annelerimizden öğrendiğimiz sevgi, özveri ve hoşgörü, yaşamımızı şekillendirir, yön verir. Annelerimizden edindiğimiz bu temel ilkeler, hayatımız boyunca kabul etmememiz ve gelecek kuşaklara da öğretmemiz gereken ortak değerlerdir. Bu nedenle annelerimizin toplumların geleceğinin çizilmesindeki rolünün büyük olduğunu söyleyebiliriz. Çocuklarının mutlu olması yönünde en büyük çabayı gösteren annelerimizin tek beklentisi ise hiç kuşkusuz yetiştirdikleri evlatların milletini ve devletini seven, hayırlı insanlar olduklarını görmektir. Bir toplumun sağlıklı bireylerden oluşmasında annelerimizin rolü yadsınamaz.  Bu nedenle yalnızca bir gün değil her gün gerekli hürmet ve özeni göstermek bizlerin temel insani görevidir.
Anneler günü vesilesiyle, evlatlarını vatanımız uğruna şehit veren tüm şehit annelerine minnet ve şükranlarımı sunuyor. Acılarını yürekten paylaşıyorum.
Bu düşüncelerle bizleri güçlü kılan değerli varlıklarımız annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum.

 


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER