MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

MTSO’da yardım hattı oluşturuldu  08.02.2023 tarihinde yayınlandı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Meclisi, Meclis Başkanı Hamit İzol başkanlığında olağanüstü toplandı. Toplantıda merkez üssü Kahramanmaraş olup 10 ili etkisi altına alan deprem bölgesindeki depremzedelere 2 milyon liralık yardım yapılması kararı alınarak meclis ve komite üyeleri ile oda üyelerinin de ayni yardımda bulunması çağrısı yapıldı. Bu yardımların alınma ve depremzedelere iletilmesini koordine etmek üzere MTSO Deprem Yardım Komisyonu kuruldu. 


MTSO’da yardım hattı oluşturuldu 

Komisyon, toplanan ayni yardımların devletin ilgili organlarıyla işbirliğinde, gerek deprem bölgelerine gerekse Mersin’e gelen depremzedelere ulaştırılmasını koordine edecek. Yapılacak yardımlar Oda tarafından oluşturulan merkezde toplanarak ihtiyaç noktalarına yine odanın lojistik desteğiyle ulaştırılacak. 
YARDIMDA BULUNMAK İSTEYEN Meclis ve Komite Üyeleri; 0533 600 23 65 No’lu telefondan detaylı bilgi alabilir. 

Yardımların toplanacağı merkezin açık adresi: 
Şakir Gürmen Mah. Körüler Cad 2856 Sokak  No:14 Akdeniz/Mersin

DEPO KONUMU: LİNKTEN Ulaşılabilir

NAKDİ YARDIMLAR HAKKINDA

Odamız kampanyasında nakdi yardımlar kabul edilmemekte, ancak taahhüt edeceğiniz tutar ölçüsünde ihtiyaç duyulan ayni yardımların adınıza alınması koordine edilmektedir. Buna göre alınan malzemelerin ödemesi, ilgili firmaya tarafınızdan gerçekleştirilecek olup, fatura da yine sizin ya da firmanız adına kesilecektir. Taahhüdünüz kapsamında bütün süreci koordine etmek üzere MTSO Deprem Yardım Komisyonu destek verecektir. Aşağıdaki formu doldurmanız halinde sizlerle temasa geçerek adınıza taahhüt edeceğiniz tutar kadar alım yapılarak ilgililere ulaştırılacaktır.

Yardım Taahhüdü Bilgi FormuSayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER