MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu üyeleri yenileniyor. 19Ekim’de yapılacak TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimlerine katılabilmek için başvurular başladı.


TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri

TOBB tarafından yayınlanan İl Genç ve Kadın Girişimci Kurullarının Kuruluşu ile Seçimine yönelik çalışma usulve esasları kapsamında, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBBİl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri Türkiye genelinde Oda ve Borsalarda 19 Ekim 2023 Perşembe günü10:00 - 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu'na üye olmak isteyenlerin, 3 Temmuz– 8 Eylül 2023 tarihleri arasında TOBB Girişimcilik Bilgi Sistemi (http://girisimcilik.tobb.org.tr/) üzerinden online başvuru yapmaları gerekmektedir.

Mersin İl Kadın Girişimciler Kuruluna üye olmak isteyenlerin; Ticaret Siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişi ortağı, yönetim kurulu üyesi,yöneticisi, genel müdürü veya murahhas azası olması gerekmektedir.

Mersin İl Genç Girişimciler Kuruluna üye olmak isteyenlerin ise; 18 yaşından gün almış, 40 yaşından gün almamış olması ve Ticaret Siciline kayıtlı, gerçek kişi tacir veya tüzel kişilerin ortağı, yönetim kurulu üyesi,yöneticisi, genel müdürü veya murahhas azası olması gerekmektedir.

TOBB Girişimcilik Bilgi Sisteminde yer alan mevzuatlar doğrultusunda gerçekleştirilecek olan İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimlerine yönelik takvim 3 Temmuz’da başlayacak, 2 Kasım’da son bulacaktır.

İl Girişimci Kurullarında yeralmak isteyen Üyelerimize önemle duyurulur.

Başvuru : (http://girisimcilik.tobb.org.tr/)

Ek:

· TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ile TOBB İlKadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin Kuruluş, Çalışma Usul ve Esasları

· TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar

· TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu ile TOBB İlGenç Girişimciler Kurulu İcra Komitesinin Kuruluş, Çalışma Usul ve Esasları

· TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimlerine Dair Usul ve Esaslar

· Seçim Takvimi


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER