MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Akdeniz´de dragon rüzgarı 09.05.2016 tarihinde yayınlandı

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ve Türkiye genelinde yüzlerce kurumu bir araya getiren Dragon Festivali Mersin ayağında da renkli görüntülere sahne oldu. Aralarında Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ile kamu kurumlarının da yer aldığı takımlar, denizde kıyasıya rekabet etti.


HSB Grup tarafından Mersin Limanı yakınlarında düzenlenen Mersin Dragon Festivali 2016’ya yaklaşık 40 kurum ve 50 firma katıldı. 16 kürekçi 1 davulcudan oluşan takımlar, birincilik için yarıştı. 


Festival, bir taraftan kurum temsilcilerinin bir arada eğlenerek kaynaşmasını sağlarken diğer taraftan çalışanların birlikte hareket edip takım başarısı sağlamalarına katkı koymayı hedefledi. Yarıştan önce tek tek sahneye davet edilen takım kaptanları, yarış öncesi takımlarını motive etti. 


Öte yandan festival kapsamında gerçekleştirilen salsa gösterisi, kostüm yarışması ve dans partisinde ise katılımcılar eğlenceli dakikalar yaşadı. Türkiye genelinde birçok şehirde düzenlenen Dragon Festivali, 2 gün süren müsabakalarla sona erdi. Yarışlar sonunda anneler günü mesajı nedeniyle MTSO’ya sosyal mesaj ödülü verildi. Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER