MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Kampüste Oyun Var!

Mersin Üniversitesi Genç Girişimci Merkezi Çukurova bölgesinde bir ilke daha imza atarak bölgenin ilk dijital oyun hackhatonuna (Game Jam) ev sahipliği yapıyor. Sen de dijital oyun ile Matematik ve Fen Bilimleri öğretirim diyorsan 13 – 14 Aralık tarihlerinde Mersin Üniversitesi Genç Girişimci Merkezi'nde.


Kampüste Oyun Var!

(Girişim Limanı)  13 Aralık  2018 perşembe günü saat 12.00’te başlayacak olan 36 saatlik oyun maratonunu katıl, takımını kur ve hayalindeki oyunu gerçeğe dönüştür. 

Eğitim oyunları alanında düzenlenecek olan bu gamejam etkinliğine oyun kodlayan, oyun tasarlayan, ses ve müzik yapan, kodlama yapmayıp oyunlara öğretici alanda destek olabileceğini düşünen ya da ziyaretçi olarak katılmak isteyen herkes davetlidir.

Etkinlik toplanma, açılış, tanışma, ekip oluşturma olarak başlayacak; devamında tam 36 saat boyunca oyun geliştirme süreci ile devam edecektir. Bu sürenin sonunda tamamlanan projeler sunulacak ve KOD Ödülleri Eğitim Oyunları Yarışması’na ön elemeden geçmeden katılım hakkı kazanacaktır.

Etkinlik 50 kişi ile sınırlı olup başvurularınızı çevrimiçi olarak yapabilirsiniz.

Başvuru için: https://goo.gl/forms/iE2ehahoJD2jRib02

Detaylar ve güncel bilgiler için Mersin Üniversitesi Genç Girişimci Merkezi'nin sosyal medya hesaplarını (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin) Girişim Limanı ismi ile bulabilirsiniz..


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER