MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

İtalya Büyükelçiliği İnovasyon Konferansı, 16 Nisan 2019 11.04.2019 tarihinde yayınlandı


İtalya Büyükelçiliği İnovasyon Konferansı, 16 Nisan 2019

İtayla Büyükelçiliği yazısına istinaden Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan bir yazıda; İtalya'nın Ankara Büyükelçiliği ve TÜBİTAK organizasyonunda, 16 Nisan 2019 tarihinde Ankara'da, Türkiye-İtalya İnovasyon Konferansı düzenleneceği bildirilmekte ve açılış oturumunda TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Sn. Hasan Mandal, İtalya'nın Ankara Büyükelçisi Sn. Massimo Gaiani ve Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sn. Mehmet Fatih Kacır'ın katılımcılara hitap edeceği belirtilmektedir.

Etkinlik kapsamında, Tofaş, Pirelli, Ferrero, Yapı Kredi, Barilla, Turboden gibi Türkiye'de faaliyet gösteren önemli İtalyan firmalarının ar-ge ve inovasyon konusundaki tecrübelerini paylaşmaları ve ayrıca TÜBİTAK ve İtalya Ulusal Araştırma Konseyi (CNR) araştırmacılarının da iki ülke arasında halihazırda devam eden ortak projeler hakkında bilgi vermelerinin öngörüldüğü ifade edilmektedir.

Etkinliğin detaylı programına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Katılmak isteyenlerin "[email protected]" adresine bilgi vermelerinin beklendiği ifade edilmektedir.

 

Üyelerimize duyurulur.


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER