MERSİN TİCARET VE SANAYİ ODASI
Türkçe English
MTSO 13. Yıl
ÇAĞRI MERKEZİ 0850 304 33 33
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin
Mersin Cennet Cehennem

Çin Halk Cumhuriyeti - Türkiye Tıbbi ve Aromatik Bitkiler İş Birliği Toplantıları 28.05.2019 tarihinde yayınlandı


Çin Halk Cumhuriyeti - Türkiye Tıbbi ve Aromatik Bitkiler İş Birliği Toplantıları

Semor Seminer Organizasyon Danışmanlık ve Turizm A.Ş.'den alınan bir elektronik postada, Ülkemiz ile Çin Halk Cumhuriyeti arasındaki ticari ilişkiler hızla artmakta olduğundan bahsedilmektedir.  Eleoktronik postada, Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği kuruluşun atıfla, derneğin yedi yıl öncesine dayanan bir çalışma ile iki ülke arasındaki ticareti geliştirmek özellikle ülkemiz ihracatını arttırmak üzere kurulmuş bu konudaki çabalarını her geçen gün arttırdığı ifade edilmektedir.

Bu kapsamda, başlatılması planlanan çok sayıda etkinliğin ilkinin, Çin İş Geliştirme ve Destekleme Derneği destekleriyle "Tıbbi ve Aromatik Bitkiler İş Birliği Toplantıları" adı ile 17-19 Haziran tarihlerinde konferans ve ikili görüşmeler(B2B) şeklinde Afyonkarahisar’da gerçekleştirileceği belirtilmektedir.

Etkinliğin taslak programı buraya tıklayarak, katılımcı Çin Halk Cumhuriyeti Firmalarının adları ilgi alanları ve katılacak yöneticilerinin adları ile birlikte etkinliğe ne biçimde katılınabileceğini özetleyen bilgilere ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sponsorluk ve katılım şartlarına aşağıda "http://www.tibbivearomatik.com/" web adresi üzerinden ulaşılabileceği ifade edilmektedir.

Ayrıca medyada çıkan haberlerden bir örneği "https://www.aksam.com.tr/ekonomi/cinliler-milyonlarca-dolarlik--sifali-bitki-almaya-geliyor/haber-974791" web adresinde bulabilineceği ifade edilmektedir.

 

Üyelerimize duyurulur.

 


Sayfa gönderiliyor. Lütfen bekleyiniz

ARKADAŞINA GÖNDER